Witamy na platformie
Wejście do serwisu dla farmaceutów Sanofidlaaptek.pl wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk NIE.

Oświadczam, że jestem farmaceutą lub osobą prowadzącą zaopatrzenie w produkty lecznicze.
TAK
NIE

Wywiad z dr n. med. Piotrem Rapiejko

26-09-2016

 

Akademia Farmaceuty Sanofi  to jeden z największych projektów szkoleniowo – naukowych skierowany do farmaceutów aptek otwartych z całej Polski. Konferencje organizowane są pod patronatem wiodącego ośrodka naukowego w Polsce: Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Okręgowych Izb Aptekarskich i Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego.


 

Podczas Akademii Farmaceuty 2016 w Gdańsku zostały nagrane krótkie wywiady wideo z 6 wykładowcami:

 

Wywiady dotyczą wykorzystania wiedzy merytorycznej, jaką farmaceuci nabywają podczas konferencji w aspekcie ich codziennej praktyki.

 

Sanofi wraz z wydawnictwem Medexpress serdecznie zaprasza do obejrzenia pierwszego materiału wideo w którym dr n. med. Piotr Rapiejko odpowiada na pytania:

 
  • Na alergiczny nieżyt nosa cierpi niemal 25% Polaków. Jakie błędy najczęściej popełniamy w leczeniu alergicznego nieżytu nosa?

 

  • Polskie miasta są najbardziej zanieczyszczonymi z miast Europejskich, jak wspomóc nos w pełnieniu funkcji doskonałego filtra?

SAPL.FEX.16.08.0967